Perşembe, Aralık 2

Cska Sofya 1:2 BeşiktaşBeşiktaşımız bu gece Avrupa Arenasında 100. golünüde bularak Uefa Avrupa Liginde ilk defa gruplardan çıkmayı garantilemeyi başardı.


Maç beklediğimden de temposu düşük ve seyir zevki düşük geçti. Özellikle Cska ilk yarının son anlarına kadar şaşırtıcı derecede durgundu, tabii Cska'nın eti butu belli fakat bu derece temposuz olmaları inanılır gibi değildi. Bu tempoya Beşiktaşta katılınca oldukça sıkıcı bi oyun izlendi.

Hep tekrarlıyorum Beşiktaş ilk golünü ne kadar erken bulursa takım o derece erken havaya giriyor ki bu gece ilk gol ancak bu şekilde gelebilirdi. Ve bu gol Gutinin ustalığının göstergesiydi.

İkinci golde Ali KUÇİK'in zekası önemliydi. Fakat böyle bi maçta yedekler arasında 2 kaleci oluyorda Fatih TEKKE nasıl kadroda değildi... Schuster gerçekten Tekkeyi sildi mi? Bekleyin Tekke dosyası yakında...
Dip Not: Şimdi sırada Bursaspor maçı, 6 puanlık bir maç, son şampiyon ve geçen sezon iki maçtada rakibine boyun eğen Beşiktaş... Haydi Çoçuklar TAM ZAMANI ŞİMDİ...

Hiç yorum yok: